ARBES Technologies

budova-400x400_2logo-25let-transparentSpolečnost ARBES Technologies, přední český B2B dodavatel unikátních informačních systémů pro bankovnictví, leasing, kapitálový trh a spotřební financování, byla založena v roce 1991. Za více než 25 let získala bohaté zkušenosti z oblasti rozvoje, tvorby, vývoje a podpory softwarových řešení a dnes její řešení využívají přední bankovní a finanční instituce nejen v České republice.

ARBES Technologies dlouhodobě upevňuje svoji pozici díky sledování nejnovějších technologických trendů, systematickému předávaní know-how a budování zkušeného stabilního týmu odborníků. Díky hlubokým znalostem oboru dobře rozumí potřebám svých zákazníků a vyvíjí řešení na míru podporující obchodní a strategické plány pod vedením certifikovaných projektových manažerů.

budova-400x400Portfolio informačních systémů skupiny ARBES Technologies nabízí kompletní řešení pro retailové a privátní bankovnictví zahrnující bezpapírové procesy a digitální bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, enterprise content management a business process management. ARBES dodává ucelená řešení pro leasingové společnosti, řešení pro podnikové informační systémy, moderní nástroje Business  Intelligence a Reportingu.

Mezi hlavní benefity, které zákazník prostřednictvím ARBES Technologies získává, je garance trvalého rozvoje a inovace produktů. Dlouhodobá partnerská spolupráce je založená na poskytování řešení s přidanou hodnotou, do nichž je promítáno „best practices“.

ARBES Business řešení = Best practices + Moderní software

Certifikace

ISO 9001:2015

Systém managementu kvality organizace

ISO 140001:2015

Systém environmentálního managementu

ISO/IEC 27001:2013

Systém managementu bezpečnosti informací

ISO/IEC 20000-1:2011

Systém managementu poskytování ICT služeb organizace

Pro následující rozsah služeb a činností:

Vývoj a prodej software včetně zajištění veškerých souvisejících služeb a dodávek produktů třetích stran.
Zajištění IT profesionálů podle požadavků zákazníků potřebných pro vývoj, implementaci a řízení projektů v oblasti informačních systémů.

Představenstvo & management společnosti

Michal Houštecký

Generální ředitel, předseda představenstva

Michal Houštecký vystudoval Vysokou školu manažerské informatiky a ekonomiky v Praze a obor Informační technologie a management na Bankovním institutu. V oblasti IT se pohybuje více než 15 let a zaměřuje se primárně na řešení v oblasti bankovnictví, leasingu, telekomunikací a zdravotnictví.

Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 2011 na pozici manažera oddělení Business Intelligence, postupně pak převzal řízení divize podnikových informačních systémů a v roce 2015 i řízení divize bankovních informačních systémů.

V červnu 2016 byl Michal Houštecký jmenován generálním ředitelem společnosti.

Softwarová řešení společnosti ARBES Technologies využívají přední bankovní a finanční instituce nejen v České republice. I nadále chceme našim klientům nabízet ucelená a komplexní řešení, profesionální služby a poradenství. Jdeme cestou podpory nových technologií, rozvoje stávajících produktů. Budeme podporovat nové směry a rozšiřovat nabyté know-how. IT obor, ve kterém působíme na trhu déle než čtvrt století, je velmi dynamickým oborem podnikání a mým největším přáním je, abychom udrželi a překonali stávající očekávání trhu,“ říká Michal Houštecký.

Tomáš Návrat

Místopředseda představenstva

Tomáš Návrat vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Informatika a bankovnictví. Celou svou profesní kariéru strávil v investičním bankovnictví a finančnictví. Působil jako analytik akcií na českém kapitálovém trhu v ING Barings, posléze jako šéf Corporate Finance v Českém Telecomu/Telefonica Czech Republic a následně jako šéf oddělení fúzí a akvizic v PwC Česká Republika. Od roku 2015 působí jako investiční ředitel a projektový manažer ve skupině Expandia.

V Arbesu Tomáš Návrat od července 2015 zastává pozice jednatele a místopředsedy představenstva, jeho hlavní rolí je podpora strategického rozvoje společnosti a akvizice.

Jiří Žůrek

Finanční ředitel, člen představenstva

Jiří Žůrek vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Ekonomika průmyslu. Dříve pracoval ve společnostech IPB a Expandia, kde se věnoval různým investičním projektům. Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 1998 na pozici finančního ředitele.

Petr Majer

Obchodní ředitel, člen představenstva

Petr Majer studoval Vysokou školu finanční a správní. Převážnou část své pracovní kariéry působil na obchodních pozicích. Od roku 2005 se zaměřuje výhradně na obor informačních technologií.

Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 2014 nejprve na pozici Business Development Manager, kde se připravoval na převzetí řízení obchodního týmu. Od konce roku 2015 je obchodním ředitele společnosti.

Vladislav Veselý

Člen představenstva

Vladislav Veselý vystudoval obor ekonomika zahraničního obchodu na Fakultě obchodní Vysoké školy ekonomické v Praze a získal titul Master of Business Administration na Thunderbird School of Global Management v Arizoně.

Po kratším působení ve sféře komerčního bankovnictví se dlouhodobě soustřeďuje na rozvoj skupiny Expandia a její aktivity v oblasti kapitálových operací a správy majetku. Kromě funkce člena představenstva společnosti Arbes Technologies zastává dále pozici předsedy představenstva společností Expandia, Gumotex a Jitona. V minulosti působil rovněž například jako člen představenstva společností Severočeské doly a Karosa.

Zdeněk Mistr

Ředitel divize Finanční informační systémy

Zdeněk Mistr vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2005 působil jako projektový manažer v oblastech bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací a sázkových kanceláří.

Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 2012 na pozici projektového manažera.

V červenci 2016 byl jmenován do funkce ředitele divize finančních informačních systémů.

Ivan Bekarovski

Ředitel divize Bankovní systémy a business aplikace

Ivan Bekarovski vystudoval elektrotechnickou fakultu a MBA na Rochester Institute of Technology. V oblasti poradenství, IT a bankovnictví se pohybuje více než 20 let a zaměřuje se primárně na řešení v oblastech bankovnictví, systémové integrace, implementace core bankovních systému a transformace. Do společnosti ARBES Technologies nastoupil v roce 2017 na pozici ředitele divize bankovních informačních systémů. Předtím působil na vedoucích pozicích ve společnostech Unisys, CSC, Capgemini, Infosys a Santander Bank UK.

Kde nás najdete

Praha

ARBES Technologies, a.s.
Plzeňská 5
150 00 Praha 5
Česká republika
Tel: + 420 241 010 111
Fax: + 420 241 010 165
Email: arbes@arbes.com

Brno

ARBES Technologies, a.s.
Údolní 18
602 00 Brno
Česká republika
Tel: + 420 542 221 071
Fax: + 420 542 210 031

Bratislava

ARBES, s.r.o.
Bajkalská 5
831 04 Bratislava
Slovenská republika
Tel: + 421 244 632 618
Fax: + 421 244 460 237